Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 30 чоловік

Новини

День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
20 лютого о 9.00 учні 9-го класу приєдналися до акції «Запали вогонь пам’яті»

21 лютого 2022 о 09:04 | Прошенко Л. Г. | немає коментарів

Після підписання угоди з Євросоюзом колишнім президентом України Януковичем Віктором Федоровичем 30 листопада 2014р. незгодна з цим рішенням, молодь, в основному студенти, зібралися в м. Києві на площі Незалежності, щоб виразити свій протест.
Вночі студентська молодь була по звірячому побита спецзагоном «Беркут».
На ранок почали збиратися небайдужі кияни, приїздити з інших регіонів(в основному західних) люди, все більше і більше, що виступали спочатку проти свавілля влади, а потім з політичними вимогами і так відбувся Євромайдан.
Влада була не згодна з таким великим скупченням людей в центрі столиці, де вже стояли намети, і 18 лютого 2014р. була пролити перша людська кров. Від куль почали гинути неозброєні люди, а їх душі, за повір’ям, відлітали на небеса. Так звичайні люди, здебільшого молодь, ціною власного життя стали героями «Небесної сотні».
Тому ми сьогодні в річницю трагедії вшановуємо пам'ять «Героям небесної сотні».

Крефт М.І.

18 лютого 2022 о 07:42 | Данілова О. А. | немає коментарів

Цього року минає восьма річниця масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві під час Революції Гідності.
З метою вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України пропоную пригадати трагічні події того часу та хвилиною мовчання висловити свою повагу загиблим героям Небесної Сотні.
.....Витає дух нескореної волі,
Гримлять щити, молитви і пісні,
Рядами рівними між нас ідуть герої,
Усі, хто голову поклав в ці темні дні.....
відео зустріч за посиланням: https://classroom.google.com/u/1/c/NTQ4MTExNzUyODBa/m/NDY2ODMyMzYyNjU5/details

18 лютого 2022 о 06:51 | Прошенко Л. Г. | немає коментарів

Метою створення фотодокументальної виставки: «Миттєвості і обличчя Майдану» було пригадати трагічні подіїї у борротьбі за Незалежність ношої країни.

17 лютого 2022 о 08:48 | Прошенко Л. Г. | немає коментарів

УВАГА!

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, УЧНІ, БАТЬКИ!

Відповідно до протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій у зв'язку з різким збільшенням кількості хворих учасників освітнього процесу на ГРВІ та Covid-19 з 03 лютого 2022 року для учнів 1-11 класів сільської місцевості оголошено КАРАНТИН. для всіх учнів буде організовано дистанційне навчання. Учні 2-11 класів долучені до платформи Google-Classroom.        Дякуємо за розуміння ситуації. Бережіть  здоров'я!

2 лютого 2022 о 14:55 | Бурда Р. В. | немає коментарів

29 січня в Україні відзначається 104-nf річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. У цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
В стінах нашої школи 28 січня було проведено загальношкільну годину пам’яті: «Бій під Крутами, пам’ятаємо героїв».

28 січня серед учнів 10-11 класів була проведена виховна година "Пам*ятаємо про героїв Крут"
29 січня виповнюється 104-та річниця бою під Крутами – події, що набули для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Пам’ять про молодих героїв невмируща. Вічна їм слава.
«Ми Вас пам’ятаємо в пісні, в вірші і в серці своєму».

28 січня 2022 року в КЗ "Зеленоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів" під керівництвом вчителя історії Бойко С.О. пройшов захід по вшануванню пам*яті загиблих героїв під Крутами. Бій під Крутами 29 січня 1918р. став для нашого народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління українців у боротьбі за незалежність.

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту — пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно — 27 січня. Саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в'язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.

Масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. Із вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводилися військовими і поліцією окупаційної нацистської влади. Близько півтора мільйона євреїв знищено нацистами на території нашої країни. Це – чверть усіх жертв Голокосту, який є злочином проти всього людства.

Варто нагадати, що Голокост з грецької перекладається як “всеспалення” й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років. У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.

26 січня було проведено бесіду профілактичного характеру: "ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ТА ЯКІ ЙОГО ПРИЧИНИ" Відбулася зустріч з представником ювнальної поліції Владимиром Івановичем Теленчі.
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТИ СТАВ ЖЕРТВОЮ БУЛІНГУ

Перше і найголовніше правило – не тримати це у секреті. Розкажи друзям, знайомим чи рідним про те, що тебе ображають у школі, цього не слід соромитись.

Інколи допомогти з вирішенням складної ситуації у школі може абсолютно не пов’язана з цим людина: тренер у секції, куди ти ходиш після школи, або вчитель, до якого ти ходиш на додаткові заняття.

Також не слід звинувачувати себе у тому, що тебе цькують. Ми говорили раніше, що кривдникам легко знайти жертву булінгу, адже для цього слід просто якось відрізнятись від оточуючих.

Якщо цькування у школі перетворились зі словесних на фізичні – йди до директора школи або завуча та докладно розкажи їм про це. Також повідом про ситуацію батьків.

Якщо у школі є психолог, то можна сміливо звернутись до нього, щоб відновити відчуття впевненості у своїх силах та зрозуміти, як діяти далі.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ ЦЬКУВАННЯ

Якщо цькують твого друга чи подругу, то одразу звернись до дорослих: вчителя, старших товаришів, родичів, батьків тощо.

Якщо твій друг чи подруга поділилися з тобою, що вони потрапили у ситуацію булінгу, обов’язково говори з ними про це — вони потребують твоєї підтримки.

У жодному разі не слід приєднуватись до групи, що цькує, та висміювати проблеми свого друга чи подруги.

Якщо ви дорослий, який потерпав від булінгу колись, то не проходьте повз. Спробуйте захистити дитину, яку ображають. При цьому не слід ображати дітей, які цькують, адже деякі роблять це, тому що самі постраждали від насильства (вдома, у спортивній секції, в іншій школі тощо). У таких випадках вони можуть виміщати свій біль через знущання і приниження слабших за себе.

Деякі діти булять, щоб ловити на собі захоплені погляди оточуючих, а відчуття переваги над іншими приносить їм задоволення. До того ж, нападаючи на когось вони захищаються від цькування. Іноді такі діти дуже імпульсивні і не можуть контролювати свій гнів. У таких випадках справа нерідко доходить і до фізичного насильства.

Спробуйте повідомити про булінг людей зі школи, де це відбувається, або батьків дитини.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ІНШИХ ЦЬКУЄШ ТИ

Зрозумій, булінг – це твої дії, а не твоя особистість. Ти можеш ними керувати та змінювати на краще. Пам’ятай, що булінг завдає фізичного та емоційного болю іншому, а тому подумай, чи дійсно ти цього прагнеш? Деякі речі можуть здаватися смішними та невинними, проте вони можуть завдати шкоди іншій людині.

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ, ЯКА ЦЬКУЄ ІНШИХ

Ми вже казали, що в ситуації булінгу завжди беруть участь три сторони, а тому, коли ви дізнались про цькування у школі, не слід забувати про тих, хто ображає. Психологи зауважують, що дитині, яка булить інших, увага та допомога потрібна не менше, ніж тій, яка страждає від булінгу.

Відверто поговоріть з нею про те, що відбувається, з'ясуйте як вона ставиться до своїх дій і як реагують інші діти. Ви можете почути, що "всі так роблять", або "він заслуговує на це". Уважно вислухайте і зосередтеся на пошуці фактів, а не на своїх припущеннях.

Не применшуйте серйозність ситуації такими кліше, як "хлопчики завжди будуть хлопчиками" або "глузування, бійки та інші форми агресивної поведінки — просто дитячі жарти і цілком природна частина дитинства".

Ретельно поясніть, які дії ви вважаєте переслідуванням інших. До них відносяться: цькування, образливі прізвиська, загрози фізичного насильства, залякування, висміювання, коментарі з сексуальним підтекстом, бойкот іншої дитини або підбурювання до ігнорування, плітки, публічні приниження, штовхання, плювки, псування особистих речей, принизливі висловлювання або жести.

Спокійно поясніть дитині, що її поведінка може завдати шкоди не тільки жертві, а й усім оточуючим. І щодалі це заходитиме, тим гірше булінг впливатиме на всіх учасників.

Дайте зрозуміти дитині, що агресивна поведінка є дуже серйозною проблемою, і ви не будете терпіти це в майбутньому. Чітко і наполегливо, але без гніву, попросіть дитину зупинити насильство. Скажіть дитині, що їй потрібна допомога, а тому ви тимчасово триматимете зв'язок з учителями, щоб упевнитись — дитина намагається змінити ситуацію.

Загрози і покарання не спрацюють. Можливо, на якийсь час це припинить булінг, та в перспективі це може тільки посилити агресію і невдоволення. Буде зайвим концентрувати увагу на відчуттях дитини, яку булять. Той, хто виявляє агресію, як правило відсторонюється від почуттів іншої людини.

Пам'ятайте, що агресивна поведінка та прояви насильства можуть вказувати на емоційні проблеми вашої дитини та розлади поведінки.

Навіщо нам, сьогоднішнім українцям, пам'ятати Голокост? Для того, щоб ми у своїй подальшій історії доклали всіх зусиль для неповторення будь-чого подібного.
Адже якщо Голокост для нас є одним з найжахливіших історичних прикладів категорійного насильства, то можна сказати й навпаки:
в кожному вчиненому сьогодні акті категорійного насильства є зменшена частка того самого зла, яке у нашому нещодавньому минулому сягнуло катастрофічних масштабів Голокосту.
Заради опору такому сьогоднішньому насильству – з учнями 9-го класу було проведено година спілкування, яка нагадала про трагедію Голокоста.

Інформаційний постер до проєкту "Про функціонування прізвиська як одного з видів антропонімів" учениці 9 класу Божко Марії КЗ "Зеленоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

26 січня 2022 о 12:07 | Бурда Р. В. | немає коментарів

З метою ознайомлення умов навчання та виховання, учні 9, 10 класів завітали на екскурсію до опорних шкіл району. Зустріч була розпочата з тренінгу "Ранкове коло", де діти познайомилися один з одним та у творчих групових роботах створювали "Школу мрії". Основною частиною було відвідування учнями двох уроків за основним розкладом школи. Наступною частиною зустрічі були спортивні змагання. Для співпраці та близького знайомства учні шкіл були поділені на дві команди. І на завершення зустрічі на передодні Дня Соборності України присутні учні 9 та 10 класів Нікольської селищної ради узялися за руки та утворили коло Порозуміння, Поваги та Єдності!

Наша школа долучилася до щорічного святкування Дня Соборності України! Учні 6-11 класів виступили з музично-літературною композицією «Велична і свята, моя ти Україно!». День Соборності має глибоке історичне коріння і спирається на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.
Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!
Людмила Прошенко

#Україна_це_ми Я, Божко Марія учениця 9-го класу КЗ "Зеленоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області" долучаюсь до обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!"
В Соборності святковий день,
Ми об`єднаємось докупи.
І щоб довіку в мирі жить -
Ми міцно візьмемось за руки.

#Україна_це_ми Я, Линник Кароліна учениця 10-го класу КЗ "Зеленоярська ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікольської селищної ради Донецької області" долучаюсь до обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!"
З Днем соборності щиро вітаю -
Україну свою прославляю!
Сотні років процвітати
та ворогам нас не здолати!

Ось і прийшло в кожен дім священне і чарівне свято Хрещення Господнє. Настоятель Ростислав Свято-Іллінського Храму за доброю традицією завітав до нашої школи та, окропивши учнів та працівників школи святою водою, побажав успіхів у навчанні, багато добрих друзів та найміцнішого здоров’я на світі!
Тож приміть наші вітання, та нехай у цей світлий день всіх нас оточують рідні та близькі люди. А наші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом.

18 січня представниками соціального відділу Нікольської селищної ради та відділом соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" для учнів нашої школи було проведено лекторій " Як уникнути булінгу та кібербулінгу" Доступно та цікаво розповіла про важливість Інтернету та зручність користування онлайн-сервісами, соцмережами або месенджерами, водночас акцентуючи увагу й на негативних факторах, з якими можуть зіткнутися юні інтернет-користувачі фахівець з соціальної роботип Любов Миколаївна Вчерашня.

Ось і Маланка з Василем завітали до нашої школи! Учнями 7-9 класів було підготовлено театралізоване дійство " Щедрий вечір! " Глядачами стали учні, вчителі та працівники школи. Із захопленням діти зустріли щедрувальників, подивились виставу, прослухали вірші та пісні. Діти на завершення дійства засіяли зерном з побажанням миру, злагоди, щастя і багатства.

10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.

Цей документ проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості – рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші.

У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо.

У 1950 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 грудня Днем прав людини з метою залучення уваги людей в усьому світі до Загальної декларації прав людини як до загального ідеалу для всіх людей і народів.

Нині чимало країн включають основні положення Декларації в своє базове законодавство і конституції.

Загальна декларація прав людини визначає, що освіта має сприяти:
цілісному розвитку особистості

формуванню поваги до прав та основних свобод людини

взаєморозумінню, терпимості й дружбі між народами, расовими і релігійними групами

підтриманню миру в світі.

Понад 70 років тому ООН задекларувала світові орієнтири на доступність освіти:

початкової – безплатна й обов’язкова

загальної – безплатна

професійно-технічної –загальнодоступна

вищої – доступна усім залежно від здібностей.

Положення декларації є нормами прямої дії в Україні.

Людство досягне загальних глобальних цілей тільки в тому випадку, якщо зможе створити рівні можливості для всіх, усунути недоліки, виявлені пандемією і застосовувати стандарти прав людини для боротьби з проблемами нерівності, ізоляції та дискримінації, які вже вкорінилися поколіннями, – йдеться на сайті ООН.

10 грудня – це можливість ще раз заявити про значимість прав людини у відновленні світу таким, яким ми хочемо його бачити.

10 грудня 2021 о 12:16 | Прошенко Л. Г. | немає коментарів

10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.

Цей документ проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості – рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші.

У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх раси, статі, мови, релігії тощо.

У 1950 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 грудня Днем прав людини з метою залучення уваги людей в усьому світі до Загальної декларації прав людини як до загального ідеалу для всіх людей і народів.

Нині чимало країн включають основні положення Декларації в своє базове законодавство і конституції.

Загальна декларація прав людини визначає, що освіта має сприяти:
цілісному розвитку особистості

формуванню поваги до прав та основних свобод людини

взаєморозумінню, терпимості й дружбі між народами, расовими і релігійними групами

підтриманню миру в світі.

Понад 70 років тому ООН задекларувала світові орієнтири на доступність освіти:

початкової – безплатна й обов’язкова

загальної – безплатна

професійно-технічної –загальнодоступна

вищої – доступна усім залежно від здібностей.

Положення декларації є нормами прямої дії в Україні.

Людство досягне загальних глобальних цілей тільки в тому випадку, якщо зможе створити рівні можливості для всіх, усунути недоліки, виявлені пандемією і застосовувати стандарти прав людини для боротьби з проблемами нерівності, ізоляції та дискримінації, які вже вкорінилися поколіннями, – йдеться на сайті ООН.

10 грудня – це можливість ще раз заявити про значимість прав людини у відновленні світу таким, яким ми хочемо його бачити.

10 грудня 2021 о 12:16 | Прошенко Л. Г. | немає коментарів